Mutfak Sanatları Modülleri

Aromatik Çaylar

Gastronometro'da gerçekleşecek çay modülüyle çaya olan tutkunuzu paylaşarak detaylı anlatımlarla müşterilerinize ve misafirlerinize memnuniyet artırıcı önerilerde bulunabilmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.

DETAYLAR...

Kahve Atölyesi

Bir kahve mi içsek?

DETAYLAR...

Artisan Ekmek

Ev yapımı ekmek, el yapımı ekmek. Bu ekmeklerin bir sırrı olmalı… Bu sırrı anlatan Gastronometro atölyeleri olmalı…

DETAYLAR...

Balıklar ve Pişirme Teknikleri

Denizden babam çıksa gene yerim deyimi, balığın ne kadar karşı konulmaz bir lezzet olduğunu ne güzel özetliyor. Balık, arka planında çok zengin bir kültür barındıran en özel lezzetlerden biri.

DETAYLAR...

Deniz Ürünleri ve Pişirme Teknikleri

Deniz dünyası, gastronomi açısından da engin bir dünya. İşe tutkuyla yaklaştığınızda, buradakeşfedebilecekleriniz neredeyse sınırsız diye biliriz. Ancak bu konuda yeterli donanıma sahip değilseniz hayal ettiğiniz sonuca ulaşmakta zorlanabilirsiniz

DETAYLAR...

Steak & Burgerler

Gastronomi trendleri ne kadar değişirse değişsin, steak&burgerler popülerliğini hiçbir zaman yitirmeyecek! Gurme burger ve steak haus’ların gastronomi dünyasında yeni bir konsept yaratması, bunun en güzel örneği.

DETAYLAR...

Kuzu ve Pişirme Teknikleri

Kuzu, mutfak kültürümüzde ayrıcalıklı bir yeri olan lezzetlerimizden. Bayramlar, düğünler, davetler, piknikler onsuz eksik kalır.

DETAYLAR...

Pastacılık ve Mevsim Meyveleri

Çocukluğumuzu muzlu ve çilekli pastalar süslüyordu. Zamanla işin içine farklı arayışlar ve yaratıcılık dâhil olunca meyve ve pasta buluşmasından doğan onlarca farklı lezzete kavuşmuş olduk.

DETAYLAR...

Sandviçler

İstanbul’daki sandviççi ağına her geçen gün bir yenisinin eklenmesi boşa değil! Zira sandviç, gastronomi dünyasında son birkaç yıldır yükselişe geçen en önemli lezzetlerden biri.

DETAYLAR...

Modern Tatlılar

Pastacılığın, her geçen gün hayatımıza daha çok sızdığının siz de farkında mısınız? Artık hepimizin hayallerini güzel pastalar yemek kadar güzel pastalar üreten butik bir pastacı açmak da süslüyor!

DETAYLAR...

Çikolata

Gastronometro’da bir çikolata atölyesi hayal edin: romantik komedi filmlerinin içinizi en çok ısıtan sahnesi, soğukta sığındığınız kafede önünüze koyulan bir fincan kahve gibi. Kısaca, tam aradığınız şey.

DETAYLAR...